Choď na obsah Choď na menu
 

 

 

Lom na ďura

 

23. - 24. 4. 2016

Tento ročník sme sa zišli len tak poskromne, týždeň dozadu bol náročný, ferrátky na Hohe Wande a počasie moc dobré nehlásili, tak sme tomu nerobili ani veľkú reklamu a prišli len skalní.

Ja s Vilkom sme dorazili v sobotu okolo obeda. Cestou sme stretli Iva Špacíra s dcérou a Čaušom, boli na prechádzke na Hrádok.  Na táborisku už bolo zopár skupín, boli tu i lezci z HK Baníka i nejakí Brňáci.

Vybalili sme sa a postavili stany.Boli si trochu zaliezť, Vilko dal cestu VHT za 5, bývalé Palove nity, na prvom konci, ja na som ju šiel na druhom. Potom sme skúšali MDŽtku, ale začalo popŕchať, je to tam dosť o ničom a tak sme ušli na hranu, je to tam také štvorkové. Vilko trochu trénoval budovanie štandu zo stromu.

Džony buchol Delírium za 9 a bola z toho menšia oslava.

Niečo sme zajedli i popili. Natiahli sme plachtu proti dažďu.Dorazila Alenka a neskôr dorazil aj Peťo  s Beátkou, gitarou a psom., Češi mali tiež jednu a tak bolo veselo až do rána. Peťo s Beátkou odišiel domou okolo polnoci.

Ja som zaľahol pred dvanástou, v noci sústavne pršalo. Ráno som rozdúchal ohník a postávajúc pri ňom, sem tam niečo opekajúc sme debatili celé doobedie.

Na obed sme sa rozišli domou, celkom spokojní.

 

 

 

p4241676.jpg